Bears travelling
Hudební festival SZIGET 2023 v Budapešťi

Hudební festival SZIGET 2023 v Budapešťi

17.7.2023 byl zlomový den ve více věcech… jedna z nich je ta, že jsem se dozvěděl o výhře v soutěži s CocaColou a vyhrál jsem 2 VIP vstupenky včetně ubytování a dopravy na mezinárodní hudební festival konaný každý rok v Budapešti, festival Sziget.

11.8.2023 jsem společně s neteří vyrazil na letiště Václava Havla v Praze, odkud jsme letěli do Budapešti na letiště Ference Liszta se společností Ryanair. Na letišti v Budapešti nás čekal tým CocaColy, který čekal na všechny výherce nejen z Čech. Poté jsme měli postupně zajištěny transfery do ubytování v Hotelu Barceló v centru.

po příjezdu do hotelu, sdělení prvotních informaci od pořadatelů ohledně předání klíčů od pokojů, průkazu pro transferu na ostrov, volných poukazů na nápoje v areálů festivalu a mnoho dalšího jsme dostali osobní volno na prvotní prohlídku historické části města. Transfer na ostrov byl okolo 16 hodiny. Po příjezdu na ostrov jsme byli doprovozeni k VIP pokladnam, kde nám vyměnili poukazy za náramky s čipem a VIP náramek pro přístupy do VIP zón.
ted už hurá projít bezpečnostní prohlídkou a užívat si festival ,

První zastávka byla ve stanu, kde zrovna probíhal koncert Francouzské hudebnice Lucie Antunes.

Lucie Antunes (FR)

Po tomto koncertu jsme se šli podívat na hlavní podium, kde právě probíhal koncert Yungblud (UK) a na závěr americká skupina Imagine Dragons.

V sobotu na hlavním podiu účinkovali: Mimi Webb (UK), Niall Horan (IRL) a večer završil francouzský DJ David Guetta.

Mimi Webb (UK)
David Guetta (FR)
Ubytování:

Datum 11.8. – 14.8.2023 – Hotel Barceló

Navštíveno:

11.8. – 14.8.2023

Cestovatel